Červenec 2014

BEFORE DARK3,new Langer-10.díl

30. července 2014 v 16:00 | luc!k |  BEFORE DARK
Myslela jsem ,že tu dám dneska i další kapitolu Damnation sinner ale od rána až do dvou odpoledne jsem uklízela u babičky celej dům a jsem hrozně unavená.Takže ho tu dám až zítra O.o :-)

BEFORE DARK3
new Langer


Novinky o konci 6.série

28. července 2014 v 18:15 | luc!k |  Vše o Winx
na úvod říkám PÁNI!!
už mi to psala kámoška ale jaksi mi neposlala odkaz takže jsem to našla díky verči z blogu http://thebelievix.blog.cz/.Ten článek je napsanej rusky(ou díky ti ruštino za ten rok ve škole :D )Je tam napsaný ,že by měla být svatba Daphne a Thorna.Mě to teda nepříjde moc logický,když už tak by mohla být svatba Bloom a Skyie a nebo jinýho páru ale tak nemůžu mít všechno,že?! :3
tady je ta stránka http://vk.com/winxclubrus jinak ted' jsem ještě našla obsah dílů 6.série od 14-20.
je to z portugalštiny a googlu se chová jako retard takže vám to přeložím volněji.
14.díl
Když víly Winx chtějí zachránit Tir Nan Ogod zlých Trix,prokazují neuvěřitelnou moc a sílu.Nacházejí magické hůlky,přijímají oc Mythixu a stupují tak do Legendária.
15.díl
Winx přijíždějí na ostrov Caravela aby našly další kouzelné předměty ke kterým by připojily další klíče.
16.díl
Winx a specialisté bojují proti pirátským zombie.I po dlouhém boji,nacházejí Emerald Fantasy ,první krok k získání klíče legendária.
17.díl
V lese Fearwood bojují Winx a specialisté ,proti vlkodlakům poslané Selinou.Po boji jdou Winx do světa legendarium kde najdou druhá artefakt na uzavření knihy.
18.díl
Icy vyhrožuje Floře.Má totiž ledový šíp který může každé srdce proměnit na kus ledu.Helia a Winx musí zachránit les Fearwood ale nejsou si jistí ,jestli se jim to podaří bez Flory.
19.díl
Winx musejí najít Nebulu a varovat ji před legendáriem.Plány jim naruší Tower,mlhovina která je neviditelná.Stella se stala královnou ale moc legendaria ji v tom zabrańuje.
20.díl
Stella chce svou korunu zpět a tak bojuje ,proti Darcy a Minotaurovi.Když se vrátí zpět do Solárie,pomocí legendária je vše zase v pořádku.

Uf..jestli to zní jako kraviny tak sorry ale překládat to na googlu z portugalštiny to bylo o moje nervy :3

BEFORE DARK3,new Langer-9.díl

28. července 2014 v 16:45 | luc!k |  BEFORE DARK
JÁ ŘÍKALA ,ŽE TED' TY DÍLY BUDOU DELŠÍ.

BEFORE DARK3
new Langer


BEFORE DARK3,new Langer-8.díl

27. července 2014 v 17:25 | luc!k |  BEFORE DARK
tohle je snad nejkratší díl :D tak si ho užíjte pak už budou jen dlouhý :3

BEFORE DARK3
new Langer


BEFORE DARK3,new Langer-7.díl

26. července 2014 v 16:18 | luc!k |  BEFORE DARK

BEFORE DARK3
new Langer


happy birthday

26. července 2014 v 15:19 | luc!k |  Moje nesmysly xD
Dneska je to rok co jsem založila svůj blog:sirenixstyl.
A když teda slaví blog ty narozeniny tak jsem se rozhodla tu shrnout všechno od začátku až do dneška.

Já-Upíři a vše okolo nich

25. července 2014 v 14:51 | luc!k |  Moje nesmysly xD
Tak jo.Asi už jste si všimli ,že mám ráda upíry.Píšu o nich příběhy,čtu knížky,dívám se na filmy,seriály a dokumenty.Abych přiznala barvu já upíry miluju.Nevím jestli na ně věřím na 100% ale věřím na ně.Jo takže ted'ka beztak stratím čtenáře páč si řeknete,,co je to za magora?'' ale já nejsem blázen.Teda aspoń ne úplně Mlčící.V životě se mi stalo pár divných věcí který si já ani rodiče neumíme vysvětlit.Od mala jsem říkala ,že v noci vidím strašidla,víly a tak ale který dítě to neříká??Pak mě uchvátily kouzla a čarodějky.No vážně,drželo mě to od mích devíti do dvanácti.Potom se zdálo ,že už konečně jsem z toho vyrostla ale když jsem bývala sama doma a nebo s bráchou tak se děly divný věci,možná to bylo kvůli průvanu nebo gravitace je na nic, nwm.Poslední dobou mám hororový sny.Máma říká ,že to mám ze všech těch filmů a já s ní i spoloviny souhlasím.Televize a počítač ovlivńujou každýho z nás.Jenže moje sny nejsou jen hororový ale i z běžnýho života a to co se mi zdá se už pětkrát stalo.WTF ,říkám si co to sakra je??

Abych to shrnula.Na upíry věřím tak na 52% ale nwm co bych dělala kdyby si mě jeden chtěl dát k sváče.Doufám ,že si nebudete myslet ,že jsem naivní a nebo blázen.Protože nejsem ani jedno.
Tohle jsem našla ,je to návod jak se stát upírem.http://www.upir.wbs.cz/Jak-se-stat-upirem.html upřímně tomu moc nevěřím.To vypití krve od upíra nebo kousnutí je celkem ,,pravděpodobný,, aspoń takhle to bývá v knížkách a filmech ale ostatní.ANI NÁPAD.

to je asi tak všechno.Doufám ,že tenhle článek nebyla chyba a nepříjdu o návštěvnost blogu.

BEFORE DARK3,new Langer-6.díl

25. července 2014 v 13:40 | luc!k |  BEFORE DARK
jo,už jsem se k tomu dokopala :3 konečně jsem tu zveřejnila další díl.Jinak mám ho napsanej už takovej 10,12 dní :P

BEFORE DARK3
new Langer


Recenze:Město z kostí,knížka

25. července 2014 v 11:48 | luc!k
jelikož jsem byla od pondělí do včerejška u bábinky a nebyl tam net tak mi sestřenka půjčila svoje knížky(výhoda když čte stejný žánry jako vy) a přečetla jsem knížky Město z kostí a Město z popela.


Bude konec,nebo ne.. ??!

21. července 2014 v 16:04 | luc!k |  Moje nesmysly xD
Doufám ,že jsem vás tím moc neviděsila.Jde o Before Dark .

První dvě řady mi šly psát sami,no vážně..nevím jak to dělám ale psala jsem to tak jak mě napadlo a přitom to dávalo smysl a hrozně mě to bavilo.Na začátku třetí řady jsem měla fůru plánů a variant s úmrtími a nebezpečím.Jenže pak jsem začala psát Damnation sinner a na BF nezbyl čas.Už jsem tu chtěla ve středu napsat ,že BF pozastavím ale co se nestalo??Doma byla hrozná nuda,venku děsný horko takže jsem šla na procházku.Bydlím na konci města a když se kouknu z mého pokoje tak v dálce vidím les a louky.Tak jsem si to celý prošla,sedla jsem si na sluníčko,potom do lesa a jelikož tahám skoro všude svůj sešit s příběhama tak jsem začala zase psát.Tolik jsem se do toho zabrala ,že jsem napsala dalších 5.kapitol :D plus jsem se opálila.
Abych to shrnula.S Before Dark nekončím ani ji nepozastavuji,naopak.Konečně už vím jak to bude pokračovat a o co tam půjde a když nebudu moc líná tak další díl vám jsem dám ještě dnes večer a nebo zítra.
A pro ty co čtou Damnation sinner......zítra budu psát další díly a už vím jak to skončí.Ikdyž si myslím ,že mě za ten konec ai zabijete :DDDD