Listopad 2014

Recenze na knížku UPÍŘÍ ŽEZLO

27. listopadu 2014 v 16:36 | luc!k
Jak jsem slíbila je tu další recenze na knížku kterou jsem koupila kamarádce k narozeninám a pak jsem si ji sama přečetla v knihovně xD.
Upíří žezlo


Upíří žezlo

BEFORE DARK3,new Langer-18.díl

22. listopadu 2014 v 16:05 | luc!k |  BEFORE DARK

Po dvou měsících je tu další díl.
Nevím jestli jsem vám to říkala proč mi to trvalo tak dlouho ,tak vám to tu napíšu ted'.
Ve škole je to od září mazec,navíc jsem psala C9D a na BD mi nějak vypadly nápady ale ted' je už zase mám :)

BEFORE DAKR3
new Langer


City 9 deaths-V chodbách

22. listopadu 2014 v 14:53 | luc!k |  City 9 deaths

Tak a jde se psát xD
Jelikož jsem to měla napsaný už včera ale neuložila jsem si to -_- musím to psát ze sešitu znova :P

City 9 deaths


Souhrn mého týdne

21. listopadu 2014 v 19:20 | luc!k
Konečně pátek..jak já ho miluju xD

Celý týden jsem se musela učit jako ještě nikdy za tenhle školní rok.Psali jsme testy z češtiny,literatury,chemie,fyziky,tři testy + zkoušela z matiky,test z dějepisu,prověrka z přírodopisu..no hrůza co vám mám vykladat.Navíc tenhle rok máme z hodně předmětů jiný učitele kteří dávají daleko těžší testy.Navíc včera byly třídnice.Jo byla jsem celkem nervózní ale ve výsledku se cítím jako Hulk xD Mám ze třídy druhé nejlepší výsledky a jsem lepší než všechny moje kamarádky a to jsou taky chytrý.No jelikož je to jen čtvrtletí tak si i známky opravím(zatím mám tři dvojky) a ty dvě si opravím.Abych měla samí 1 se mi nepovede.Máme přísnou matikářku a ta mi 1 nedá jen tak :3
Všimli jste si ,že jsem změnila desing blogu.No chystala jsem se na to fakt dlouho ale pořád nebyl čas..na obrázku vidíte Yuki a KanamehoWinx zase dám až na Vánoce.Rozhodla jsem se ,že to budu kombinovat.Jeden měsíc Winx,druhý měsíc vampire knight a třeba ještě něco a zase winx.Myslím ,že to bude dobré pro změnu a taky ted' winx už moc nesleduju(jo 6.série je česky a jsem ráda,dívala jsem se ale nijak zvlášt' z toho odvázaná nejsem.Nwm prostě už jsem asi přešla období kdy jsem hltala každý díl a čekala na další a další...ale o tom někdy později).

Taky v tomhle týdnu už jsem si našla jednu školu kam chci jít.O tom vám taky napíšu(snad příští týden) jen prozradím ,že ta škola je ve Zlíně.

A co další díl C9D??? Nebojte,zítra tu bude další díl :)
Pak jedu se podívat na tu školu a večer na Hunger games do kina.....ou great!
Jinak pokud jde o BD...nemůžu se odhodlat abych dopsala poslední tři díly...snad se mi to povede o víkendu a nebo v pondělí,to mám krátký vyučko.

Recenze na můj best anime seriál: Vampire Knight

21. listopadu 2014 v 18:05 | luc!k |  Vampire Knight
Vím ,že jsem slíbila udělat recenzi na knížku a taky udělám ale nejdřív chci udělat recenzi na můj nejlepší anime seriál o upírech který jsem našla.

Vampire knight je japonský seriál ,který se vydával v podobě komiksů.Později se studio Deen rozhodlo ,že tenhle oblíbený komiks převedou do animovaného seriálu.Premiéru měl 30.Prosince 2008 a získal fanoušky po celém světě.Byl mnohokrát oceněn a přeložen do více než 11 jazyku(i česky xD)

WINX CLUB 6.SÉRIE ČESKY!!

16. listopadu 2014 v 17:00 | luc!k |  Vše o Winx
Kdo se nemohl dočkat až bude šestá série tak vás tohle určitě potěší :)
Prima nadabovala Winx 6.sérii a už první díl se můžete podívat online :D
http://play.iprima.cz/winx-club-vi-1

City 9 deaths-Plán Á

16. listopadu 2014 v 15:44 | luc!k |  City 9 deaths
Slíbená kapitola už je tu xD

City 9 deaths

Hi,Iˇm back

13. listopadu 2014 v 17:00 | luc!k |  Moje nesmysly xD
Jo, neumřela jsem xD
Dlouho jsem tu nebyla.Škola je ted' celkem mazec.Každej den píšeme aspoń jeden test,zkouší se a jako devát'áci toho máme hrozně moc.A čeho?
1)Mikuláš
Nwm jak je to na jiných školách ale na té mojí je tradice ,že devát'áci chodí od 1 do 8 třídy a jsou převlečení za Mikuláše,čerty a anděly.No a my to ted' samozřejmě všechno plánujeme.Budeme zpívat písničky(3) hrát souteže(2-3) a rozdávat sladkosti.Všechno to musíme zorganizovat a nachystat .Upřímně se na to těším(Čistě pro info jdu za anděla).

2)Trička
Ted' jsme vybíraly trička a nápisy a jelikož se nikdy na ničem neshodneme tohle nebyla vyjímka.Jediný na čem jsme se hned shodli byla barva.Až dneska (od září to domlouváme) jsme se dohodli jaký budeme mít nápisy a zítra ráno to objednáme.

3.přijímačky
Už jen to slovo a mám husinu.Ne vážně,nejen ,že netuším na co chci jít ale ani si nevěřím ,že ty přijímačky udělám.
Ted' když na to myslím(anmám sentimentální náladu) tak jsem se těšila až budu v devítce,pak výjdu,budu dospělá atd.No ted' když už se k tomu blížím chci být zase ve školce :3 Na druhou stranu,učit se to znova -ne to se mi fakt nechce. :P

Takže,další díl C9D vám tu dám v neděli a konečně musím dopsat BD XD
Prozatím jen slíbím tohle a,četla jsem super knížku takže vám tu udělám recenzi.