City 9 deaths-Špatný den

10. března 2015 v 16:13 | luc!k |  City 9 deaths
Ted' jsem si''doopakovala'' matiku na přijímačky.Dneska nad tím sedím pět hodin(omg ,help me, I wan't to write entrance exams) ok na slovo ''přijímačky'' mi pomohl google ale chápete ne?Jako proč musíme dělat přijímačky?To jim nestačí ,že vidí známky?
No nic.Konečně jsem toho nechala a jelikož mám ty prázdniny a celkem se nudím,řekla jsem si ,že tu dám další díl :3
Snad se u něj nudit nebudete ,protože dneska den nudy s velkým D.Budík mi zvonil v šest hodin.Rychle jsem ho zastavila a jen silou vůle se dostala do koupelny.Vyčistila jsem si zuby,namalovala jsem se a potom jsem si vlasy spletla do francouzského copu.,,ÁÁÁ.Kolik je?''zívla Jorika celá rozcuchaná.,,Ted' už šest deset,''odpověděla jsem jí a otevřela jsem skříń.,,Šest hodin? Šest hodin? Si cvok? Proč ti proboha zvoní budík tak brzo?''vřískala Jorika.,,Nezapomeń k tomu času přičíst těch deset minut,''broukla Naffisa a zapadla do koupelny.,,Ten budík jsem natočila tak brzo proto,že dneska máme první hodinu matiku.'',,No a? Pokud vím tak škola nám začíná v osm.'',,To sice jo ale my píšeme dneska test.Sumasumárum se na ten test musíš naučit,''řekla jsem a vytáhla jsem ze skříně bílé šaty s tyrkysovým páskem.Šaty střihem připomínaly oblečení antických bohyń a materiál byl příjemný na kůži.Jorika zakoulela očima a šla se taky obléct.
Než jsme se všechny oblékly a nasnídaly bylo už sedm.Jorika právě dojídala rohlík s marmeládou ,když jsem otevřela sešit do matiky.,,Takže.Test máme psát z rovnic a dvou neznámých.Napíšu ti pár příkladů a ty je zkusíš vypočítat.Když ti to nepůjde tak ti to vysvětlím znovu,''usmála jsem se a podala jí sešit.Jorika cvakla propiskou o stůl a začala psát.Naffisa si otevřela učebnici biologie a začetla se do ní.Já jsem si otevřela knížku Rozum a Cit a začala jsem číst.Za deset minut Jorika s hlasitým,,Už'' odložila propisku a podala mi sešit.Vzala jsem si tužku a začala jí opravovat příklady.Měla jen dvě chyby a to ještě byly úplně zbytečné.,,No vidíš. Není to tak hrozný,''zazubila jsem se na ni.,,No jo,rovnice mi šly vždycky.Počkej si na geometrii.To propadnu,''zašklebila se a obula si tentokrát černé lodičky ,které jí ladily s černými riflemi a tmavě modrou blůzkou.,,Ale nepropadneš.Pokud budeš mít za zadkem Keyišu tak nepropadneš.Ona tě nenechá,''řekla Naffisa a usmála se na mě.,,To je pravda.Nikdo ani inspektor si nebude léčit svoje mindráky na mojí kamarádce.Všechno co ti nepůjde mi řekneš a já ti s tím pomůžu.Na mě se můžeš spolehnout,''řekla jsem a stiskla ji ruku.Jorika mi stisk oplatila a usmála se.,,Díky , si super.''

Test byl lehký a, i Jorika říkala ,že z něj má dobrý pocit.Druhou hodinu jsme měly francouzštinu.Jorika ale byla v té nejlepší skupině zatímco já a Naffisa jsme byly jen v pokročilé.,,Tak se uvidíme na obědě?''ujišt'ovala se Jorika.,,Jasně,''přikývla jsem .S Naffisou jsme prošly třídou a sedly jsme si až úplně dozadu.,,Tak co? Jak si na tom s Jackem? Je to lepší?''zeptala se Naffisa.,,Upřímně? Netuším.Ono není zrovna ideální když tvůj kluk je bývalý,zlý démon ,který každou noc spí v base.Takže jestli je to lepší? Těžko říct.''Vytáhla jsem si učebnice a opřela se o židli.,,A co ty a Aasaf?''zeptala jsem se jen ze zdvořilosti.Naffisa se celá rozzářila.,,Super.Aasaf je poklad.Ve škole si hned našel kamarády a co víc,má rád mou mámu.Vůbec mu nevadí její přehnané uklízení.Taky mě pravidelně bere do kina a na procházky.Naposledy jsme byly v Mix parku..''Naffisa mluvila pořád dál ale já ji neposlouchala.Musela jsem myslet na Jacka.Co asi ted' dělá? Je v pořádku? ,,A tam byla veverka ,no a my se jí lekli a ..''Naffisa se zarazila a provinile se na mě podívala.,,Asi tě to nudí vid'?'',,Ne.Ne ,vůbec ne.Já jen...dneska se nemůžu nějak soustředit.Promiń,''omlouvala jsem se.,,S tím si nic nedělej.Můžeme se bavit o něčem jiném,''navrhla ale v tom zazvonilo.Učitelka přišla do třídy a já se těšila až tenhle den skončí.
Po škole jsem šla do klubu Shadow night kde ted' Jack dělal barmana.Do školy se vrátit nechtěl.Zbýval mu už jen rok ale jak sám řekl,k maturitě by ho s takovou minulostí nepustili.V tomhle baru si aspoń vydělal slušné peníze a taky se hodně dozvěděl o dění kolem.Sešla jsem schody a pozdravila pár tanečnic co právě odpočívaly po noční práci.Sedla jsem si na baravou stoličku a cinkla nehtem o skleničku.,,Ale ale.Koho to tu máme.Slečno bud'te tak laskavá a věnujte mi jeden tanec s vámi,''říkal mužský hlas za mnou.Otočila jsem se a usmála.,,Jimmy ,že si nedáš pokoj.Kdyby tě Jack slyšel už je z tebe mastnej flek.'',,Já vím ale nemůžu za to.Nemáš být tak krásná,''postěžoval si.Jimmy byl druhý barman.Bylo mu dvacet a už měl pleš.Byl vysoký a celkem hubený ale neoplíval žádnou zvláštní vlastností.I přesto v něm bylo něco ,co člověka nutilo ho nechat ,at' se vyblbne.,,Kde je Jack?''zeptala jsem se,,Vzadu.Mluví s šéfikem.''řekl.Napřimila jsem se.,,Stalo se něco?'',,Ale ne,neboj.Jack asi dostane větší plat,''řekl.,,No tak to je super,''usmála jsem se.,,Mh..asi jo,''broukl.Pátravě jsem se na něj zadívala když jsem si všimla ,že k nám jde Jack.,,Keyišo,''řekl Jack a objal mě.Položila jsem si hlavu na jeho rameno.,,Ahoj.''zašeptala jsem.,,No tak já vás tu nechám, vy dvě hrdličky,''zachechtal se Jimmy a odešel.,,Jak si se měl?''zeptala jsem se.Jack mě pustil a usmál se.,,Dobře.Šéf mi zvýšil plat a taky se tu večer nic nerozbilo,''zazubil se.,,Tak to je fajn,''řekla jsem.,,Mh..''Jack se tvářil zamyšleně a na čele se mu rýsovala vráska.Přejela jsem prstem po ní a Jack se usmál.,,Keyišo musím ti něco říct,''mluvil velmi vážně.To vzbudilo můj zájem a tak jsem ho přestala hladit po čele.Jack mě vzal za ruku a sedl si vedle mě.,,Co se stalo?''zeptala jsem se.,,Víš jde o to ,že inspekce k nám nebyla úplně upřímná.'',,Jak tohle myslíš?''nechápala jsem.,,Víš ,Zora totiž v tom boji neumřela,''řekl.Nadzvedla jsem vyděšeně oočí.,,Odvedli ji do vězení,''pokračoval,,a ona potom utekla.Keyišo,Zora je pořád na svobodě a jde si pro nás.''Zalapala jsem po dechu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aira Aira | 10. března 2015 v 22:24 | Reagovat

Pěkné!!!! :-)

2 Verri Verri | Web | 23. března 2015 v 22:02 | Reagovat

Super díl, sice jsem trochu mimo (přiznávám, hooodně dílů jsem vůbec nečetla), ale stejně super :-D
A s těma příjmačkama ti naprosto rozumím...strašně se těším, co ti budu povídat -.- Naštěstí (i když jak se to vezme, že?) se musím učit jenom matiku, češtinu zvládám v pohodě :D

Jinak jsem trochu změnila rozhodnutí a s blogováním tak úplně nekončím, jenom jsem přešla na blogspot :-)

3 luc!k luc!k | Web | 24. března 2015 v 18:01 | Reagovat

[2]: děkuju :-)  :-)
No já mám češtinu v pohodě ale matika je horší ;-) jj už jsem byla na tvým blogspotu :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama