Červen 2015

Navazování na Mysterious Queen

28. června 2015 v 13:34 | luc!k |  Mysterious Queen
Aby jste tomu rozuměli.Kamarádka začala psát příběh jedné šlechtičny ,která se vdá do Francie.A tak nás napadlo ,že naše příběhy propleteme.Já budu psát pohled a děj Margaret a ona pohled šlechtičny.Nevím jak nám to půjde.Je to zatím jenom pokus, takže jestli nám to půjde a vás to bude bavit určitě budeme v tomhle pokračovat a když ne ,tak budu pokračovat zase sama :)


Sbohem základko

26. června 2015 v 16:18 | luc!k |  Moje nesmysly xD
Včera jsme měli slavnostní vyřazení devát'áků.Nevím jak která škola, ale u nás je zvykem ,že devát'áci končí dřív a vysvědčení si předáváme na Sokolvně kde je pódium a máme tam malé ''vystoupení''.
My jsme to měli včera.Přiznám se ,že těsně předtím než jsme měli jít na pódium ,jsem začala být nervózní.Vymyslela jsem proslov a měla ho ještě s kamarádkou přečíst.Těsně než jsem měla začít číst, mi srdce tak bušilo ,že jsem myslela ,že dostanu infarkt.Ale jak jsem řekla první větu tak jsem se uklidnila a potom to bylo ok.Když potom hrála prezentace kde jsme byli malincí a potom tam byli fotky z celých devět let(hlavně momentky) bylo mi smutno.Svoji třídu mám vážně moc ráda ikdyž mě někdy dokázali štvát ,ale přece jen je znám devět let...
Po videu o nás paní učitelka něco řekla což se mi moc líbilo a když nám dávali vysvědčení a šerty ,měla jsem si slzy v očích.Co se týká šerp ,tak ty se mi neuvěřitelně líbí.Šerpa je stříbrná s černým nápisem a nakraji dole je světle růžová růžička.Pokud jde o vysvědčení tak na to jsem se podívala až doma.Neříkám ,že mi na tomhle vysvědčení nezáleželo ,ale už jsem se nesnažila tolik jako v prvním pololetí.
Když vyřazení skončilo zbalili jsme se a jeli domů ,protože jsme v osm měli domluvenou rozlučku.Musím říct ,že to bylo ještě lepší než jsem si myslela.Se všema jsem se tak nenasmála za celých devět let.Zjistila jsem ,že s některýma lidma jsem se mohla bavit už dřív ,protože jsou v pohodě.Potom dva mě překvapili jak se vybarvili a to mě trochu mrzí ,ale něco takovýho se dalo čekat.Já jsem celej večer ztrávila příjemně ani špatně mi nebylo z jistých nápojů ,takže pohoda.Domů jsem se dostala o čtvrt na jednu a než jsem odešla tak mě všichni museli obejmout.
Když jsem nad tím dneska přemýšlela ,uvědomila jsem si ,že už je takhle nikdy neuvidím.Jasně s některými se uvidím v buse když pojedeme do školy a s některými chodím ven a budu chodit, ale už nikdy nebudeme spolu ve třídě a ve škole.Mrzí mě to ale zároveń jsem zvědavá na svoji novou třídu na střední.
No co víc napsat?
Jsem ráda ,že už nebudu muset jíst jídla ze školní jídelny xD

Jaký vysvědčení a případně rozlučka byli u vás?

Mysterious Queen-6.část

22. června 2015 v 17:58 | luc!k |  Mysterious Queen
Áno.Vidíte dobře.Je tu další část.Nejdřív jsem myslela ,že se na to vykašlu a napíšu ji až o víkendu ale ted' mám kupodivu čas(přípravy na rozlučák zaberou čas) tak jsem ji napsala.Už jenom tahle a další část a přesuneme se do Francie.

City 9 deaths-Útěk s nádechem spojenectví

14. června 2015 v 17:53 | luc!k |  City 9 deaths
Po delší době jsem se rozhodla dát tu nový díl.


Mysterious Queen-4.část

8. června 2015 v 17:37 | luc!k |  Mysterious Queen
Dneska jsem psala proslov na konec roku...musím říct,že mě samotné z toho bylo smutno.Je hrozný ,že tyhle lidi už nikdy neuvidím takhle společně.
K dílu bych řekla asi tolik aby ste si užili ještě ty ''lehčejší '' díly kdy je Margot ve Španělsku ,protože až přijede do Francie všechno se změní.

Moje Recenze na knížku ''Zavržený'

7. června 2015 v 18:22 | luc!k |  Moje nesmysly xD
Tuhle knížku jsem začala číst včera odpoledne.Kamarádka mi psala jaké knížky si chce přečíst a tenhle název mě zaujal.No a víte co? Sobota odpoledne,děsnej pařák ale koupaliště není ještě otevřený tak co uděláte? Najdete si tu knížku online a do deseti večer si ji přečtete :)
PS:Já nejsem blázen§Já jen ráda čtu xD
Zavržený

Mysterious Queen-3.část

4. června 2015 v 18:59 | luc!k |  Mysterious Queen
Už je mi o hodně lepší.Angína už mizí tak vám tu dávám třetí část :)