Silvestr 2015/Nový rok 2016

31. prosince 2015 v 20:14 | luc!k |  Moje nesmysly xD
A je to tady! Silvestr.
Silvestr pro mě vždycky byl něco vyjímečného. Můžou za to ohňostroje, skvělá nálada a plno dobrot(ano, ráda jím xD). Letos jsem Silvestra pojala trošku jinak. Příjde mi, že čím jsem starší tím pro mě tyto svátky přestávají být tak kouzelné.
Ale dneska když jsem šla na procházkou s kamarádkou jsem si něooc uvědomila. Není důležité kde jsem, s kým jsem(no to důležité je xD) ale jde o vzpomínky. Vzpomínky dneška, minulého týdne a nebo minulého roku.
Silvestr je den kdy slavíme konec roku a čekáme na příchod nového.

Když se podívám zpět na rok 2015 tak si uvědomím, že jsem dokončila základní školu a začala jsem studovat na střední. Zlepšila jsem se ve psaní (doufám) a několikrát vystřídala barvu vlasů(já to tu musela napsat xD).
Do roku 2016 si vyjímečně předsevzetí dávám a budu se snažit ho dodržovat. Budu se snažit být na blogu častěji než ted' a budu psát i na wattpad. Budu se více učit a hlavně si budu víc užívat života. Nechci se trápit maličkostmi, protože ted' jako nikdy předtím si uvědomuji, že lidé jsou na tom hůř a že moje problémy jsou kolikrát opravdu nepodstatné........

Takže co víc říct? Přeji vám do roku 2016 jen to nejlepší a snad budete dál chodit na tento blog.

PS:Moc se neopíjte.
PSS:Když se opijete tak zvracejte mimo vašeho kamaráda :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama