Červenec 2016

Hi, everyone. I'm still here!

7. července 2016 v 23:43 | luc!k |  Moje nesmysly xD
Zdravím všechny a přeji vám krásný večer.
Asi se ptáte kam jsem se od února poděla a jak je vůbec možné, že jsem si na blog znovu vzpomněla. Je to možné.
Od února jsem měla takovou psací krizi. To je něco, když chcete psát, ale sednout si za notebook nebo počítač je nad vaše síly, a protože zastávám názor "Co tě nebaví do toho se nenut'" dala jsem si od psaní pauzu.
V březnu to, ale bylo něco jiného. Na začátku prváku jsem utrpěla zranení kolene (taky vám to zní tak dramaticky?) a musela jsem jít na operaci. Jen si to představte. Člověk jako já, který sice nenávidí sport, ale miluje procházky byl měsíc upoutaný na gauči a nesměl s nohou hýbat, nehledě na to, že jsem měla celou nohu v ortéze a jakýkoliv malý pohyb mě bolel jako bych měla každou chvilku umřít. Potom mi naštěstí ortoped uvolnil šrouby, které mi nohu v ortéze držely v určitém úhlu a konečně jsem mohla začít rehabilitovat. Měla jsem opravdu skvělou paní, která mě nejenom podporovala a byla na mě moc hodná, ale byla i super osobnost a vždycky jsme si spolu dobře pokecaly.
Konečně jsem se mohla vrátit do školy ikdyž jsem pořád měla otravné, ale velmi krásné žluté berle, věděla jsem, že dohánění učiva za 2.měsíce nebude žádná sranda. Trošku jsem to neodhadla. Bylo to mega hrozný! Ani nešlo o to, že toho bylo hodně a i většina učitelů mi naštěstí vyšla vstříc, šlo o ten strach. Strach, že to všechno do června nezvládnu a rok mého života na střední tak příjde vniveč. Do toho u nás probíhaly maturity takže učitelé toho sami měli hodně. A jak má snaha dopadla? Naučila jsem se tolik věcí za tak krátkou dobu, že jsem na sebe byla tajně pyšná. Nešlo mi o to za kolik to zvládnu ikdyž 2 je krásná známka, protože na gymplu mít 1 je zázrak, který se mi v některých předmětech i splnil. Ted' mi šlo o to dokázat, že jsem schopná se naučit hodně věcí za tak krátkou dobu (a taky jsem to zkoušela kvůli mojí lenosti a mojí budoucí maturitě :D) A jak má snaha dopadla? Kromě fyziky, kde pak prosefor se vyjádřil jasně a musím si tedy dopsat doplňkovou zkoušku v srpnu, jsem to zvládla. Ne na jedničku, ale zvládla. A pokud tento článek někdo ještě čte a všichni jste mi z blogu neutekli, tak vám můžu slíbit, že se i dozvíte jak jsem zkoušku v srpnu zvládla.
Co se týče samotného psaní, rozhodla jsem se, že MQ a příběh o upírech vám dopíšu. Nečekejte, že to bude pravidelné psaní, protože mám prázdniny a červenec je měsíc, který si chci užít jelikož srpen bude s nádechem fyziky a hodně čokolády :D
Pokud by jste, ale chtěli číst i mé další příběhy tady je odkaz na wattpad, který jsem si zammilovala v jeho jednoduchosti a dostupnosti. Pokud máte rádi mé psaní budu určitě ráda když mě na wattpadu začnete sledovat-https://www.wattpad.com/user/Lucyofreign
A co víc říct? Upřímně dnes nic víc na srdci už nemám, proto vám přeji krásnou dobrou noc a užívejte si léta.
Já se zase ozvu. Nevím sice kdy, ale ozvu se.